Polityka prywatności.

1. Serwis www.konsultacje-studenckie.pl zbiera dane na temat swoich ewentualnych klientów z przeznaczeniem do kontaktu z nimi.

2. Dane osób, które wypełnią formularz, ale nie podejmą współpracy z serwisem są usuwane.

3. Serwis nie pobiera i nie przechowuje danych związanych z komputerem, systemem operacyjnym, czy przeglądarką interenetową klienta

4. Oprócz danych wyszczególnionych w formularzu, do naszej informacji przekazywany jest adres IP komputera, z którego został wysłany formularz.

5. Wszelkie dane stanowią tajemnicę handlową i nie są udostępniane, odsprzedawane, innym firmom instytucjom czy osobom trzecim, zgodnie z obowiązującą ustawą o ochornie danych osobowych

6. Przekazanie danych jest dobrowolne

7. W serwisie wdrożono funkcje Google Analytics oparte na reklamie displayowej -. remarketing.

8. Użytkownicy mogą zablokować usługę Analytics dla reklam displayowych oraz dostosowywać reklamy w sieci reklamowej Google, korzystając z Ustawień reklamy.

9. Dostawcy zewnętrzni, w tym Google, wyświetlają reklamy naszego Serwisu w internecie

10. Nasza firma oraz dostawcy zewnętrzni, w tym Google, korzysta z własnych plików cookie (np. Google Analytics) i plików cookie firm zewnętrznych (np. DoubleClick) do informowania o reklamach, ich optymalizacji i wyświetlania na podstawie historii odwiedzin użytkowników w naszej witrynie.

Zapytanie:

Imię:

Tel. kontaktowy:

E-mail (sprawdź poprawność):

Temat konsultacji:

Treść wiadomości:

Polityka prywatności